Inowrocławski Fanklub Star Wars

Forum Inowrocławskiego stowarzyszenia miłośników Star Wars


#1 2008-03-20 19:05:00

Bolek

Emperor

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 19
Punktów :   

Cele Inowrocławskiego Fanklubu Star Wars

Cele:
- Naszym głównym celem jest złączenie wszystkich fanów filmu Gwiezdne Wojny w Inowrocławiu,
- Branie udział w imprezach miasta, gdy zakupimy/wypożyczymy stroje filmowe,
- Promowanie uniwersum w mieście, rozwieszając plakaty,
- Rozmawianie na temat Star Wars na spotkaniach,
- Granie w RPG, a jeżeli się złożymy w "miniaturki",
- Założenie wspólnego "klanu" gier sieciowych Star Wars,
- Szycie strojów,
- Stworzenie pierwszego audiobooka Star Wars PL,
- Nakręcenie fan filmu,
- Wyjeżdżanie na spotkania w Bydgoszczy, Toruniu, a gdy klub się rozrośnie do Poznania, Warszawy, a może nawet na Jedi-con, czyli zjazd fanów Europy,
- Ćwiczenie frechtunku mieczem świetlnym w oparciu o materiały filmowe i podręczniki,
- Wymiana komiksami i książkami Star Wars,
- Wspólne oglądanie filmu
- Wspólne wyjście do Kinomaxu na "The Clone Wars", a w razie potrzeby wyjazd na ten film do Torunia
- Współpraca z Włocławskim, Bydgoskim i Toruńskim fan klubem Star Wars

Jak widzicie celów jest wiele i nie sądzę żebyśmy wszystkie osiągneli, ale jeżeli się przyłożymy to naprawdę może się udać.

Offline

 

#2 2008-03-21 10:31:23

Rajourney

Szturmowiec

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Cele Inowrocławskiego Fanklubu Star Wars

Hmmm... jestem dość dobrze zorientowany w realiach fandomowych zatem jedno kwestia mnie zdziwiła?
Czy we Włocławku działa jakikolwiek fan klub, że chcecie nawiązać współpracę?
Nie pomnę, aby z tego miasta wywodził sie ktokolwiek poza Jacenem?

Offline

 

#3 2008-03-21 11:18:03

Bolek

Emperor

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Cele Inowrocławskiego Fanklubu Star Wars

Hmm patrzyłem na Holonecie, pisało Toruń + Bydgoszcz + Włocławek. Też nie zauważyłem fanklubu, ale żeby nie było niedomówień napisałem o tym mieście.

Offline

 

#4 2008-04-10 23:00:43

Long J.B.

Szturmowiec

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Cele Inowrocławskiego Fanklubu Star Wars

Witam, też jestem z Bydgoskiego Fan Klubu Star Wars
Jeśli chodzi o Włocławek, to niestety sytuacja wygląda gorzej niż źle. Faktycznie poza Jacenem żaden fan SW się na dłuższy czas nie ujawnił. Być może były jakieś skromne odzywki "zwoływania" na HoloNecie, ale do tej pory nic się z tego nei zawiązało. Sam Jacen wyjechał na studia do Torunia i jakoś mu chyba do Włocławka nie jest tęskno. Z tego co pamiętam, to tylko pojedyncze osoby stamtąd narzekały, ze chyba są w tym mieście jedynymi fanami...

Ale kto wie - jeśli toruński i inowrocławski fandomy jakoś się fajnie w najbliższym czasie rozwiną, to być może będzie to zachętą i dla włocławskich fanów, żeby rozpocząć współpracę na własnym podwórku.

Póki co, Was, tak jak wszystkich (zwłaszcza tych nieodległych na mapie ) serdecznie zapraszamy na majówkę na ul. Kenobiego. Wszelkie niezbędne info tutaj... http://www.bfsw.fora.pl/imprezy-organiz … n,411.html

Offline

 

#5 2008-04-11 16:59:37

Bolek

Emperor

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Cele Inowrocławskiego Fanklubu Star Wars

Tak, tyle że z tego fanklubu chyba za dużo nie będzie. Jak fani byli to powyjeżdżali, albo wyrośli ze Star Wars.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spore-game.pun.pl www.chealse.pun.pl www.azschorzow.pun.pl www.kreskoweczki.pun.pl www.tntdb.pun.pl