Inowrocławski Fanklub Star Wars

Forum Inowrocławskiego stowarzyszenia miłośników Star Wars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-20 19:17:07

Bolek

Emperor

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 19
Punktów :   

The Clone Wars

Zapewne wiecie że 15 sierpnia w kinach wyjdzie nowy film Star Wars w technologii CGI.
Film, a potem serial opowiadać będzie o porwaniu młodego Hutta, potomka Jabby the Hutt przez Separatystów. Republika oczywiście będzie musiała pomóc wielkiemu ślimakowi. Do akcji wkroczą Anakin, Obi-Wan i... Ahsoka, padawanka Anakina.

Wg. mnie

Mam po pierwsze nadzieję że nie zobaczymy wielkiej Huttyjki umalowanej w cztery tony szminki i reżyser tegoż serialu będzie pamiętać że Huttowie to obojniacy.
Po drugie. Dobrze że Ahsoka nie jest do końca padawanką Anakina, tylko została wysłana do niego na "doszkolenie".
Zmiana ról i teraz Asajj ma obsesję na punkcie schwytania młodego Skywalkera
Bitwy w komsosie wyglądaja przepięknie. Na początku w ogóle myślałem że są to rozwinięte sceny z ep3
Sama fabuła jest jednak absurdalna. Republika pomaga Huttom? Historia widać wyjęta z najdalszych zakątków mózgu. Senatorowie nigdy nie zgodziliby się pomóc ślimakom. No bo po co? Armii nie użyczą, od wojny trzymają się z daleka, a sami nie mają zbyt dużo doborowych jednostek. Sami najemnicy. Może chodzi o pieniądze? Albo grają na dwa fronty. To może być jednak nawet całkiem ciekawe

Offline

 

#2 2008-03-23 09:33:31

Sylwucha

Członek Inowrocławskiego Fanklubu

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: The Clone Wars

Ja tam też się nie mogę doczekać;)  Wkońcu coś z mieczami świetlnymi w kinach, dawno ich nie było.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-arena.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl www.architektura08.pun.pl www.pierwszabe.pun.pl